Кубок профкому з КВНу

27 листопада 2019 року в Народному домі імені Івана Франка відбувся останній захід, який проводився в рамках святкування Міжнародного Дня студента, а саме – «Кубок Профкому – 2019» з КВНу.

Поборотися за кубок виявили бажання 5 команд: «Фіфа» (інститут фізичної культури і здоров’я), «Інфаркт» (інститут іноземних мов), «Істфак» (історичний факультет), «Фізматівська шпана» (інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій), «Френд зона» (біолого-природничий факультет).

Свій гумор, винахідливість та інтелектуальні здібності команди продемонстрували у конкурсах «Візитка» та «Розминка».

До складу журі організатори запросили колишніх учасників команд КВНу нашого університету, які у різний період брали участь у фестивалі Клубу Веселих і Найкмітливіших.

За рішенням журі, володарем «Кубку Профкому – 2019» стала команда «Фіфа» (інститут фізичної культури і здоров’я).

Ведучий заходу голова профкому студентів Ігор Гівчак висловив сподівання, що проведення такого Кубку стане традиційним, а також висловив подяку всім командам за цікаву гру.