Кубок пам’яті ректора Валерія Скотного

28 квітня 2017 року на спортивному майданчику на вул. Л. Українки відбувся «Кубок пам’яті ректора Валерія Скотного» з міні-футболу серед професорсько-викладацького складу університетів Львівщини.
Урочисто відкрила змагання і виступила з вітальним словом ректор професор Надія Скотна. На відкритті були присутні також проректори університету: проректор з науково-педагогічної роботи та стратегії соціально-економічного розвитку професор Микола Лук’янченко, проректор з наукової роботи професор Микола Пантюк, декан факультету фізичного виховання доцент Роман Чопик, головний тренер команди ДДПУ та організатор турніру доцент Анатолій Веселовський, головний суддя турніру доцент Роман Проць та голова профкому працівників доцент Олена Куцик.
У змаганнях взяли участь команди: Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка («ДДПУ»), збірна команда інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій та інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» («ІППТ-ІФМЕІТ»), команда Львівського національного університету імені Івана Франка («ЛНУ») та команда Національного університету «Львівська політехніка» (НУ «ЛП»).
У запеклій боротьбі «Кубок пам’яті ректора Валерія Скотного» здобула збірна команда ДДПУ імені Івана Франка.
Склад команди ДДПУ імені Івана Франка: М. Лук’янченко, Т. Ничипір, Р. Проць, Р. Федорищак, А. Ніконець, І. Ільчишин, О. Михайловський, М. Бадецький, О. Голубєв, Т. Гірший.
Переможців нагородили цінними призами та грамотами у таких номінаціях:
Кращий воротар – Володимир Жидик («ІППТ-ІФМЕІТ»)
Кращий захисник – Степан Матула («ЛНУ»)
Кращий нападник – Володимир Осінчук ( НУ «ЛП»)
Кращий бомбардир – Роман Проць («ДДПУ») – 10 м’ячів
Кращий гравець – Іван Ільчишин («ДДПУ»)
Найстарший гравець турніру – Тарас Гірший («ДДПУ»)
Змагання обслуговували студенти факультету фізичного виховання: О. Дуцяк, М. Одинак, О. Краснодемська.