«Кубок пам’яті ректора Валерія Скотного» з міні-футболу

25 квітня 2018 року на спортивному майданчику ДДПУ відбувся VІ розіграш «Кубку пам’яті ректора Валерія Скотного» з міні-футболу.

Урочисто відкрив змагання і виступив із вітальним словом проректор з науково-педагогічної роботи доцент Юрій Вовк. У церемонії відкриття взяли участь: директор інституту фізичної культури і здоров’я професор Микола Лук’янченко, голова профкому Олена Куцик, головний тренер команди ДДПУ доцент Анатолій Веселовський.

Організаторами заходу вже традиційно стали викладачі інституту фізичної культури і здоров’я та профком університету.

У змаганнях взяли участь: збірна команда Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (ДДПУ), збірна команда інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій (ІФМЕІТ) й інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» (ІППТ).

У запеклій боротьбі з результатом 7:6 «Кубок пам’яті ректора Валерія Скотного» здобула збірна команда ДДПУ.