«Круглий стіл» «Проблеми малого та середнього бізнесу Дрогобиччини»

25 квітня 2017 року відбулося засідання «круглого столу» «Проблеми малого та середнього бізнесу Дрогобиччини», яке організувала кафедра менеджменту та адміністрування нашого університету. Такий захід проводився вперше у нашому регіоні. У ньому, крім працівників інституту фізики, математики, інформатики та інноваційних технологій, взяли участь представники мерії, малого і середнього бізнесу нашого краю.

Під час засідання «круглого столу» було обговорено актуальні питання розвитку малого та середнього бізнесу, особливостей підготовки фахівців для цієї галузі місцевими навчальними закладами і Дрогобицьким педагогічним університетом ім. І. Франка зокрема. Своїми думками щодо цієї проблеми поділилися завідувач сектору прес-служби Дрогобицької міської ради організаційного відділу Зеновій Квасній, доцент Михайло Мащакевич, доцент Павло Скотний, професор Богдан Кишакевич, професор Мирон Баб’як, директор ТзОВ «Берегиня» Олег Бодник, директор ПП “Олвер” Орест Матківський, директор ТзОВ «Світ мандрів плюс» Марія Бурдейна та ін.

На завершення зустрічі було прийнято рішення наступний захід провести у більш ширшому форматі, зокрема, запросити представників Дрогобицького центру зайнятості та місцевих громадських організацій.

Модератор «круглого столу» – завідувач кафедри менеджменту та адміністрування професор Олександр Свінцов.