»

Країнознавча олімпіада з німецької мови

18 жовтня 2018 року Австрійська бібліотека у Дрогобичі спільно з Львівською філією Австрійської служби академічних обмінів і магістратом м. Відень провела чергову олімпіаду з німецької мови для школярів 10-х класів загальноосвітніх шкіл.

Традиційно, окрім перевірки загального рівня володіння учнями іноземною мовою, олімпіада мала й країнознавчий акцент. Вона стосувалася теми “Багатогранність природи і народних звичаїв у федеральній землі Каринтія”, а основним призом була двотижнева поїздка до Австрії. Специфікою цьогорічної олімпіади було те, що до складу журі входив Ґеорґ Зуппан – студент по обміну, котрий протягом цього семестру стажується у нашому виші за програмою Erasmus+.

Перемогу в олімпіаді здобули учениці Дрогобицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 Анна Шабаліна (І  місце), Жанна Дробиняк (ІІ місце) та учениця Дрогобицького ліцею Жанна Борисюк (ІІІ місце).

Щиро вітаємо переможців і сподіваємося, що відвідання Австрії стане для них посутнім стимулом до досягнення нових вершин у вивченні німецької мови!