Краєзнавча подорож пам’ятками Західної України

bezymyannyj27 жовтня 2016 р. студенти соціально-гуманітарного факультету спеціальностей „Соціальна робота” та „Психологія” здійснили краєзнавчу подорож замками Західної України. Організаторами екскурсії були викладачі кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти та викладачі кафедри практичної психології.

Студенти одним із найпопулярніших туристичних маршрутів України мали нагоду оглянути музей-заповідник XIV-XVIII ст. «Олеський замок», «Підгорецький замок» з парком (1635р.) та надзвичайно багате на пам’ятки місто Західної України – Золочів, окрасою якого є Золочівський замок (1634р.) з Китайським палацом. Велику цікавість у студентів викликали розповіді екскурсовода, а також таємничі камені тамплієрів з двома вінками, які здійснюють таємничі бажання.