Краще гір можуть бути лише гори…

10 лютого 2021 року колектив навчально-наукового інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій побував в унікальному місці для розваг, спорту та відпочинку – гірськолижному комплексі «Плай».  Він розташований  у Сколівському районі Львівської області біля селища Плав’є, підніжжя гірського масиву Плай, на висоті 600 метрів над рівнем моря.

Поїздку було організовано профбюро інституту на чолі з Віктором Британом. Відпочинок у Карпатах запам’ятається спілчанам мальовничою природою, гарним настроєм, дружньою атмосферою. За час тривалого карантину спілкування у такому форматі було просто необхідним. Екскурсанти мали можливість помолитися у місцевій церкві, оглянути відкритий музей ужиткового мистецтва, піднятися витягом на найвищу точку комплексу та з’їхати в долину на лижах чи санчатах. Потім варили грибну юшку, смажили шашлики, співали пісень. Учасники поїздки повернулися додому сповнені внутрішньої гармонії  та з відновленими силами.