»

Конкурс імені Ісидора Вимера «ЗОЛОТА ТРОЯНДА – 2018»

19 – 25 листопада 2018 року у Львові відбувся черговий Міжнародний молодіжний музичний конкурс-фестиваль імені Ісидора Вимера «ЗОЛОТА ТРОЯНДА». Конкурс традиційно об’єднує молодих виконавців у жанрі академічного вокалу, фортепіано, композиції, струнних, духових та народних інструментів, камерних ансамблів. Серед учасників – представники навчальних закладів України, Білорусі та країн Європейського союзу. Саме номінація «Духові та ударні інструменти» була представлена студентами інституту музичного мистецтва, прослуховування якої відбулося 23 листопада. Головою журі цьогорічного конкурсу номінації «Духові та народні інструменти» було запрошено кандидата педагогічних наук, доцента кафедри народних музичних інструментів та вокалу Андрія Душного, а серед членів журі – старшого викладача означеної кафедри Стефанію Пінчак.

У гроні переможців – наші студенти:

І місце та золота медальАнастасія Кравченко (флейта, клас старшого викладача М. Тиновського, концертмейстер О. Дмітрієва); Мар’яна Когут (бандура, клас старшого викладача С. Пінчак).

І місце – інструментальний дует: Мар’яна Когут (бандура) та Роман Дидик (акордеон); творчий керівник – доцент А. Душний.

ІІ місце – Роман Дидик (акордеон, клас доцента А. Душного).

ІІІ місце – Іван Собіль (клас старшого викладача В. Шафети); дует баяністів: Микола Близнюк та Іван Медвідь (клас доцентів І. Фрайта та Є. Марченка).

Варто відзначити, студенти-учасники входять до проблемної групи інституту музичного мистецтва з підготовки до Всеукраїнської студентської олімпіади (керівник – доцент Андрій Душний).