Конкурс-фестиваль «Гуцульська родина»

3 – 6 травня 2017 року у смт. Ясіня Закарпатської області відбувся ІІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль мистецтв «Гуцульська родина – 2017». Представництво мистецького дійства охопило учасників із України, Білорусі, Литви, Румунії, Словенії, Словаччини в інструментальному, вокальному та хореографічному жанрі.

До складу журі увійшли відомі представники мистецької сфери: Леся Горова, народна артистка України (Київ); Василь Попович, заслужений працівник культури України (смт. Великий Бичків); Володимир Коваленко, заслужений артист України (Івано-Франківськ); Андрій Душний, доцент (Дрогобич); Трофім Антіпов, магістр мистецтв (Гомель, Білорусь); Дмитро Коренюк, голова товариства «Гуцульщина Мараморощини» (Румунія); Галина Маловшек, засновник-директор Міжнародного фестивалю української культури у Словенії (Залец, Словенія); Міхал Іванцо, голова міської ради «Союзу русинів – українців Словацької республіки» (Сніна, Словаччина). Організатором конкурсу-фестивалю виступила Громадська організація «Гуцул і Компанія» (директор – Василь Клочуряк) за сприяння Міністерства культури України.

Дрогобицький університет представляли студенти-акордеоністи інституту музичного мистецтва у молодіжній віковій категорії: Ганна Савчин – лауреат І премії (клас доц. А. Душного), дует акордеоністів Юрій Бобітко та Іван Собіль – лауреат ІІ премії (клас ст. викл. В. Шафети), Павлина Галишин – лауреат ІІІ премії (клас доц. І. Фрайта).