Конкурс читців поезії “Франків огонь в одежі слова”

Справжньою окрасою літературно-мистецької академії “Країна Франкіана” став уже традиційний конкурс читців поезії Івана Франка і про Івана Франка “Франків огонь в одежі слова”, який відбувся 21 травня 2019 року.

Цьогоріч у величному дійстві взяли участь 76 учасників із Дрогобича, Борислава, Трускавця, Стебника, Дрогобицького і Старосамбірського районів. Школярі і студенти змагалися у трьох вікових категоріях: 3 – 6 класи; 7 – 9 класи; 10 – 11 класи, студенти коледжів, університету.

Кваліфіковане журі на чолі з народним артистом України Святославом Максимчуком було справді вражене та заворожене юними майстрами декламації. Найкращими у своїх групах стали:

Вікова категорія 3 – 6 класи:

• Марія Посоленик (Дрогобицька ЗСШ І-ІІІ ст. № 16).

ІІ місце

• Руслана Сидір (Опорний ЗОНЗ – ЗСШ І-ІІІ ст., м. Хирів Старосамбірського р-ну);
  • Ольга Карпінець;
  • Артем Бурін (Дрогобицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3).

• Софія Кафлик (Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 15);
  • Микола Розлуцький (Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2);
  • Володимир Кононенко;
  • Христина Модрицька (Дрогобицька ЗСШ І-ІІІ ст. № 5);
  • Юлія Лопатчак;
  • Вікторія Штука (Стебницька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7).

Вікова категорія 7 – 9 класи:

• Анастасія Стецик (Дрогобицька гімназія імені Богдана Лепкого);
  • Соломія Сваволя (Опорний ЗОНЗ – ЗСШ І-ІІІ ст., м. Хирів Старосамбірського р-ну).

ІІ Місце

• Ярина Гев’юк (Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. Івана Франка);
  • Марта Смутна (Вороблевицька СЗШ І-ІІІ ст.);
  • Михайло Дубинчук.

• Іванна Юзевич (Нижньогаївський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ст.);
  • Юрій Безик;
  • Андріана Ворзна (Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 17);
  • Катерина Колодій (Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2).

Вікова категорія 10 – 11 класи, студенти коледжів, університету:

• Ольга Ціздин (філологічний факультет, ДДПУ ім. Івана Франка);
  • Любомир Мазур (інститут музичного мистецтва, ДДПУ ім. Івана Франка).

ІІ місце

• Євгенія Погоріла (Дрогобицький механіко-технологічний коледж);
  • Микола Поточак (Грушівська СЗШ І-ІІІ ст.);
  • Назарій Куцолаба (Опорний ЗОНЗ – ЗСШ І-ІІІ ст., м. Хирів Старосамбірського р-ну).

• Юлія Шемлій (Попелівський НВК);
  • Ірина Козар (інститут іноземних мов, ДДПУ ім. Івана Франка);
  • Микола Стецула (Вороблевицька СЗШ І-ІІІ ст.);
  • Мар’яна Дудич, Юлія Лудин, Лілія Малиняк, Христина Сивохіп (Добрівлянський НВК).

Юні шанувальники і справжні майстри слова Івана Франка понесли із собою часточку міці і духу Каменяра.

Організатори конкурсу висловлюють щиру подяку учасникам та навчальним закладам, які делегували своїх представників, а також усім, хто долучився до його організації та проведення, зокрема, спонсорам заходу: відділу культури та мистецтв Дрогобицької міської ради в особі Олега Яводчака, ТВО ВТК “Добрий вечір” і ТВО ВТК “Мілана” в особі керівника Дрогобицької філії Сергія Говора та керівника відділу продажу Ольги Говор.