Конференція «Закордонне українство: історія та сучасність» на історичному факультеті

12 травня 2017 року на історичному факультеті кафедра нової та новітньої історії України провела студентську конференцію «Закордонне українство: історія та сучасність».

Відкрила конференцію заступник декана історичного факультету доцент Світлана Біла. Студенти-історики презентували свої наукові дослідження з проблем історії формування та діяльності української діаспори, її видатних громадських і політичних діячів, питань сучасних викликів української трудової еміграції та роль закордонного українства у формуванні іміджу України.

Організатори конференції професор Василь Футала, доценти Руслана Попп та Оксана Медвідь наголосили на актуальності й вагомості студентських наукових досліджень.