»

Команда університету – переможець легкоатлетичної естафети

11 жовтня 2019 року в Дрогобичі відбулася легкоатлетична естафета, приурочена до Дня захисника України, 77-річчя створення ОУН-УПА, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Урочисте відкриття легкоатлетичної естафети відбулося у парку імені Степана Бандери. Маршрут забігу пролягав через вулиці Т. Шевченка, О. Нижанківського, І. Франка.

Серед навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації перемогу здобула команда Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, яка складалася зі студентів інституту фізичної культури і здоров`я, ІІ місце посів Дрогобицький механіко-технологічний коледж, ІІІ місце – Дрогобицький коледж нафти і газу.

Загалом участь у естафеті взяли 14 команд. Тренери команди ДДПУ: завідувач кафедри спортивних дисциплін і туризму доцент Галина Кондрацька, доцент Роман Федорищак

Переможці та учасники змагань були нагороджені кубками та грамотами.