Команда студентів історичного факультету серед переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Політологія»

15 – 17 травня 2019 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Політологія».

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка представляли студенти ІІ курсу історичного факультету Андріана Байкенич, Роксолана Пецкович та Мар’яна Гриньо (спеціальність «Соціологія»), які зайняли ІІІ командне місце з-поміж 68 учасників із 34 університетів. Такий високий результат є свідченням ґрунтовних політологічних знань, які продемонстрували учасники.

Програма олімпіади складалася з двох турів. Перший тур – виконання практичного завдання, пов’язаного із аналізом виборчих систем (мажоритарної, пропорційної і змішаної). Другий – теоретичний, спрямований на виконання комп’ютерних тестів з історії та теорії політичної науки.

Підготовку студентів до олімпіади здійснював керівник проблемної групи з політології доцент кафедри правознавства, соціології та політології Ярослав Комарницький.

Оскільки основні змагання відбувалися 16 травня, коли в Україні відзначали Всесвітній день вишиванки, то дрогобицькі студенти одягнули національне вбрання. Окрім інтелектуальних змагань, учасники олімпіади мали можливість насолоджуватися культурною програмою.

Щиро вітаємо студентів та їхнього наукового керівника з гідним результатом!