»

Карантинний флешмоб до Дня вишиванки

З нагоди Дня вишиванки в інституті іноземних мов відбувся флешмоб під гаслом “Єднаймося дистанційно”. Ідея проведення цього заходу, що тривав майже два тижні, належить заступнику директора з виховної роботи доц. Олегові Радченку.

Спочатку до участі було запрошено студентів інституту, які в умовах цьогорічного карантину змушені навчатись дистанційно. Однак згодом було вирішено розширеними рамки заходу в діахронічній площині, залучивши до нього випускників різних років. Водночас і викладачі інституту активно проявили ініціативу долучитись до флешмобу. Зрештою, участь у ньому взяло понад 100 студентів, випускників та викладачів, котрі, об’єднавшись дистанційно крізь простір і час, продемонстрували тяглість культурної й академічної традиції.

Підбиваючи підсумки і висловлюючи щиру вдячність усім причетним, організатор заходу констатує, що флешмоб успішно досягнув своєї мети, адже згуртував покоління у плеканні гетерогенності світової культури з акцентом на власній національній ідентичності.