Кафедра практичної психології провела Всеукраїнську науково-практичну конференцію

4 – 5 жовтня 2019 року в головному корпусі університету викладачі кафедри практичної психології, за підтримки колег із Дрогобицького товариства захисту дітей та молоді з інвалідністю «Надія», Дрогобицького міського центру соціальних служб сім’ї та молоді, провели Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Психологічні вектори розвитку гуманітарної освіти в умовах євроінтерграції освітнього простору: результати і перспективи дослідження».

Із цікавими доповідями виступили: Зіновія Карпенко, доктор психологічних наук, професор кафедри соціальної психології та психології розвитку Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ); Валентина Афанасенко, доктор філософських наук, завідувач кафедри психології КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти ЧОР»; Таїсія Комар, доктор психологічних наук, професор кафедри психології та педагогіки факультету соціально-психологічної освіти та управління Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ; Ірина Дзюрах, керівник Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей та молоді з інвалідністю «Надія»; Лада Яковицька, доктор психологічних наук, доцент кафедри авіаційної психології Національного авіаційного університету (м. Київ); Любов Соляник, психолог Дрогобицького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Практичності конференції додали два майстер-класи, які провела завідувач кафедри психології Львівського державного університету внутрішніх справ доцент Галина Католик та психолог Центру підтримки сім’ї Тетяна Гера.

Обрана тема послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики. У зв’язку з актуальністю піднятих питань за результатами конференції було опубліковано збірку матеріалів тез та доповідей її учасників.

Бажаємо подальших успіхів та плідної наукової співпраці партнерам, гостям, колегам і студентам.