На філологічному факультеті відзначили День учителя

Учитель. Скільки мудрості, любові, доброти і ласки у цьому слові. Скільки усмішок і теплих спогадів воно викликає.

З-поміж усіх днів у році лише один присвячений цій воістину прекрасній професії – професії Учителя.

3 жовтня 2019 року на філологічному факультеті відбувся святковий концерт, приурочений до Дня працівників освіти, який організували студенти-філологи для викладачів та працівників факультету.

Ведучими чудового дійства стали студентки ІІ курсу Вероніка Бабій та Ірина Мицак.

Музичні вітання для присутніх прозвучали від студенток І курсу Ангеліни Чополинець та Уляни Саврук, а також від студенток ІV курсу Каріни Стародуб та Соломії Польової.

Дивовижну атмосферу у залі танцювальним номером створила студентка І курсу Тетяна Михайленко.

Авторською поезією зачарувала присутніх студентка ІV курсу Марія Копанишин.

Одним із сюрпризів було гумористичне відео від студентів-другокурсників.

Також приємною несподіванкою для викладачів, працівників та студентів факультету стало селфі-дзеркало, де кожен охочий зміг зробити миттєве фото.

Дорогі  педагоги, ми щиро вітаємо Вас із цим чудовим святом. Нехай на педагогічній ниві Вам трапляються лише здібні учні та студенти, Божого благословення і наснаги у Вашій нелегкій праці.

Катерина КОМАРНИЦЬКА,

студентка ІV курсу філологічного факультету