ІV Зимова природнича школа „Геліантус – дружнє коло”

11 – 13 січня 2017 року на базі біолого-природничого факультету університету відбулася ІV Зимова природнича школа „Геліантус – дружнє коло”, яку організувало Творче об’єднання „Соняшник” за сприянням Міністерства освіти і науки України. Під час урочистого відкриття школи виступили проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Шаран, заступник начальника відділу змісту  загальної середньої освіти, мовної політики та освіти національних меншин Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Світлана Фіцайло, завідувач кафедри природничо-математичної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ніна Новикова, директор з науково-методичної роботи Творчого об’єднання „Соняшник” Руслан Шаламов.

12 січня проведено круглий стіл „Міжнародна природознавча гра  „Геліантус”– підсумки та перспективи”. Учасники Зимової школи отримали нову інформацію щодо перспективи розвитку освіти в Україні, мобільності гри „Геліантус”, обмінялися навчально-методичним  досвідом.

На закритті IV Зимової школи виступила ректор професор Надія Скотна і підкреслила, що такі заходи популяризують природничі дисципліни, заохочують талановитих учнів до вивчення фізики, хімії, біології, географії, сприяють усвідомленню корисності знань у підростаючого покоління, розширюючи їх світогляд шляхом опрацювання цікавих, емоційних, „живих” завдань гри.