IV загальноуніверситетський конкурс читців поезії Тараса Шевченка

«Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине…
От де, люде, наша слава,
Слава України!»
Т. Шевченко

14 березня 2018 року в актовій залі ІФМЕІТу відбувся загальноуніверситетський конкурс читців Шевченкової поезії, який організували профком студентів та студентське самоврядування. Кожен інститут та факультет делегував свого читця, проте представник філологічного факультету був поза конкурсом.
Оцінювало декламацію творів компетентне журі: доцент кафедри української літератури та теорії української літератури Ірина Дмитрів, голова профкому студентів Ігор Гівчак, старший викладач кафедри української літератури та теорії української літератури Ірина Барна та студентський декан філологічного факультету Христина Флешко.
Кожен учасник декламував свої улюблені вірші Кобзаря і вплітав їх у символічний вінок вдячності та вічної шани поету.
У рамках конкурсу студенти читали такі твори: «І мертвим, і живим, і ненарожденним…» (Василь Хорканін, історичний факультет), уривок із поеми «Наймичка» (Тетяна Венцик, інститут фізичної культури і здоров’я), «Лілея» (Ганна Данилів, біологічний факультет), уривок із поеми «Кавказ» (Святослав Музичка, інститут іноземних мов), «Дівичії ночі» (Ганна Беренич, факультет початкової та мистецької освіти), «Чорнії брови» (Оксана Мелетич, соціально-гуманітарний факультет), уривок із поеми «Гайдамаки» (Юлія Чухрай, інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій), «Посланія XXI псалму» (Христина Флешко, філологічний факультет), уривок із поеми «Гайдамаки» «Гомоніла Україна» (Олександра Біксей, інститут музичного мистецтва).
Конкурсну програму урізноманітнили студенти інституту музичного мистецтва Уляна Базюк, Микола Кваснікевич, Катерина Музичка та Марія Чурій.
Всі учасники отримали подяки за участь, а переможці – грамоти та ілюстровані «Кобзарі» від профкому студентів:
І місце – студент історичного факультету Василь Хорканін;
ІІ місце – студентка соціально- гуманітарного факультету Оксана Мелетич;
ІІІ місце – студентка інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Юлія Чухрай.
Організатори конкурсу висловлюють щиру подяку всім, хто долучився до заходу.