»

Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» стартувала

20 березня 2019 року в актовій залі інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій відбулася загальноуніверситетська інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». Дев’ять команд, які представляли інститути та факультети нашого університету, змагались у вмінні командою швидко приймати правильні рішення, оперуючи знаннями та логічним мисленням. Організатором гри виступили профком студентів та студентське самоврядування.

Шляхом сліпого жеребкування, команди були поділені на три групи. Кожна з виступаючих груп отримувала 30 запитань. Для знайдення однієї правильної відповіді, командам надавалося 30 секунд. Для контролю і підрахунку результатів, на заході працювало журі – голова студентського профкому Ігор Гівчак та начальник відділу інформаційної діяльності та зав’язків з громадськістю Володимир Думич. Запитання для команд підготувала та озвучила наукового товариства студентів та аспірантів імені професора Василя Надім’янова Наталя Биців. Захід організований профкомом

За результатами гри, до фіналу потрапили три команди, що представляли філологічний факультет, інститут іноземних мов та інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій.

Фінальна гра «Що? Де? Коли?» відбудеться 27 березня 2019 року в актовій залі інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій о 14:30 год.