ІІІ Міжнародна науково-практична конференція „Стан природних ресурсів, перспективи їх збереження та відновлення”

12 – 14 жовтня 2016 р. на біолого-природничому факультеті  спільно з Жешувським університетом імені Ядвіги Крульової та представництвом польської академії наук у Києві відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція „Стан природних ресурсів, перспективи їх збереження та відновлення”, яка проводиться один раз на чотири роки.

Пленарне засідання відкрила декан біолого-природничого факультету Світлана Волошанська. З вітальним словом до учасників звернулася: ректор університету професор Надія Скотна.

Доповідачами  були:  доктор філософії професор Жешувського університету Ян Гонсьор,  Олена Барабаш кандидат біологічних наук (м. Київ); завідувач відділу патології вагітних Дрогобицького пологового будинку, Михайло Туряниця; заступник голови Дрогобицької державної адміністрації Іван Мізерник; працівник Волинської державної дослідної сільськогосподарської станції Галина Андрейко; житомирський науковець Наталія Осадчук.