ІІ Всеукраїнська проща для студентської молоді

13 жовтня 2018 року на Ясній Горі відбулася ІІ Всеукраїнська проща для студентської молоді за сприяння Центру академічного душпастирства при Патріаршій комісії у справах молоді.

До Гошева на прощу приїхали сотні студентів зі всієї України. У супроводі отця Олега Кекоша та начальника відділу молодіжної політики та соціальної роботи Наталії Бучковської цю прощу відвідали і наші студенти.

У Гошівському монастирі відправили Архиєрейську Божественну літургію, яку очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир (Війтишин).

На завершення Божественної літургії Владика Володимир поблагословив прочан, а ігумен Гошівського монастиря о. Вінкентій Слободян окропив усіх присутніх свяченою водою.

Після обіду розгорнулися три тематичні майданчики, де обговорювали цікаві для молоді теми. Пізніше молодь зі своїми провідниками молилися до Богородиці. Ближче до вечора розпочалося музичне дійство, на якому лунали духовні пісні на прославу нашого Господа та Пречистої Діви Марії.