У рамках XII Всеукраїнського фестивалю науки 16 травня 2018 року в інституті іноземних мов пройшла ІІ Всеукраїнська наукова конференція «Актуальні тенденції сучасного гуманітарного дискурсу – 2018». Організаторами заходу вже традиційно виступили кафедра практики англійської мови, кафедра мовної та міжкультурної комунікації і кафедра романської філології та компаративістики.

На пленарному засіданні вітальне слово виголосили директор інституту іноземних мов Володимир Кемінь та директор Австрійської бібліотеки Ярослав Лопушанський. Із цікавими та ґрунтовними науковими доповідями виступили директор Львівської української гуманітарної гімназії ім. О. Степанів Лариса Василишин, професор кафедри практичної психології Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка Ігор Галян та доцент кафедри української літератури ім. акад. М. Возняка Львівського національного університету ім. І. Франка Володимир Микитюк, який презентував свою монографію «Педагогічні концепти Івана Франка (теорія та методика навчання літератури)».

Доповіді на секційних засіданнях охопили широке поле проблем мовознавства, літературознавства, теорії і практики перекладу, педагогіки і методики. Загалом у роботі конференції взяли участь понад 100 учасників (очна та дистанційна форми).