ІІ щорічна інтелектуальна загальноуніверситетська гра “Що? Де? Коли?”

11 квітня в актовій залі ІФМЕІТ відбувся фінал ІІ щорічної інтелектуальної загальноуніверситетської гри “Що? Де? Коли?”. Організаторами заходу стали виховний відділ та наукове товариство студентів та аспірантів імені Василя Надім’янова, які проводили змагання у два етапи: відбірковий тур, який відбувся 6 квітня (брали участь 9 команд, що представляли всі інститути та факультети університету) та фінал, у якому зустрілись команди інституту іноземних мов, філологічного факультету та інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій.

Переможцями інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?” другий рік поспіль стала команда філологічного факультету. Вітаємо переможців та учасників, усім бажаємо успіхів, натхнення та сили пізнавати незвідані вершини.