ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Педагогіка” в Глухівському національному педагогічному університеті ім. О. Довженка

16 − 19 травня 2017 р. у Глухівському національному педагогічному університеті ім. О. Довженка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Педагогіка”, у якому взяли участь студенти Франкового університету Юлія Чухрай (гр. МФ-302Б, інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій) та Мирослава Гиз (гр. УН-34Б, філологічний факультет).

Їхні виступи були відмічені членами журі та учасниками з інших вишів. За результатами олімпіади Юлія Чухрай була нагороджена грамотою “За яскравість та виразність самопрезентації”, а Мирослава Гиз грамотою “За яскраве втілення національних традицій”.

Науковий керівник − доцент кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Оксана Гевко.