»

22 лютого 2018 року в аудиторії № 32 головного корпусу Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка проходив I етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Дошкільна освіта». В конкурсі взяли участь студенти III – V курсів. Олімпіада складалася з двох турів: теоретичного (розв’язування тестових завдань із дошкільної педагогіки та фахових методик) та практичної (проведення занять із фаху).

За результатами проведення двох турів І місце серед бакалаврів зайняла студентка групи ДО-44Б Тетяна Особа, ІІ місце – Романія Дутко (ДО-45Б) та Марія Шубинець (ДО-44Б), ІІІ місце – Анна Баран (ДО-44Б) та Ірина Москв’як (ДО-34Б). А серед магістрів І місце виборола Ірина Навроцька (ДО-14М), ІІ місце – Олена Шило (ДО-14М), ІІІ місце – Ірина Гриб (ДО-14Б).

Під час олімпіади панувала атмосфера творчості й натхненності майбутньою професійною діяльністю. Студенти продемонстрували свій педагогічний хист та належний рівень знань із дошкільної педагогіки і фахових методик.

Вітаємо переможців, а Тетяні Особі та Ірині Навроцькій, учасникам IІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Дошкільна освіта», який проходитиме у Харківському національному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди (18 – 19 травня 2018 р.) бажаємо гідно представити наш університет.