І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни „Педагогіка”

17 лютого 2017 року на кафедрі загальної педагогіки та дошкільної освіти відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни „Педагогіка” (теоретичний та творчий тури), учасниками якого були 60 студентів університету.

Теоретичний тур олімпіади визначив, що учасники усіх факультетів показали добрі знання з педагогіки.  Другий тур олімпіади з педагогіки був творчого характеру і передбачав роботу над презентацією “Учитель майбутнього” із застосуванням інтерактивних технологій.

У результаті презентації творчого конкурсу учасники із інститутів та факультетів одержали такі місця:

І місце − учасники філологічного факультету,

ІІ місце розділили між собою студенти інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій та інституту іноземних мов,

ІІІ місце розділили між собою учасники історичного, біолого-природничого факультетів та інституту музичного мистецтва.

За оригінальність у певній галузі презентації члени журі визначили такі номінації по факультетах: “За оригінальність” − учасників філологічного факультету, “За різнобічність та логічність” − студентів інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, “За креативність” − учасників інституту іноземних мов, “За інтелектуальність” − учасників історичного факультету, “За акторську майстерність” − студентів інституту музичного мистецтва, “За практичність” − учасників біолого-природничого факультету.

Підсумовуючи результати першого (теоретичного) та другого (творчого) турів члени журі визначили переможців.

І місце одержала студентка групи МФ − 302Б інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Юля Чухрай;

ІІ місце виборола студентка групи ГБ − 24Б біолого-природничого факультету Оксана Староста;

ІІІ місце розділили студентка групи ІП − 31Б історичного факультету Звіринська Аліна-Тетяна та студентка групи УН − 32Б філологічного факультету Марія Ковальчук.

Переможці І етапу запрошені до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Педагогіка”, який відбудеться 16 − 19 травня у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка у чотирьох турах, матеріали до двох з яких необхідно підготувати, зброшурувати та надіслати до початку березня. Надіємось, що студенти разом зі своїми керівниками справляться з цим завданням і гідно представлять наш Франковий ВНЗ на Всеукраїнському рівні.