Грант Британської ради відкриває нові перспективи для Дрогобицького університету

5 – 12 грудня 2016 року у межах Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України, що фінансується Британською радою, делегація Дрогобицького університету у складі шести осіб під керівництвом ректора професора Надії Скотної та заступника голови НАЗЯВО Сергія Курбатова відвідала Університет Англія Раскін (м. Кембридж, Сполучене Королівство). Метою візиту було ознайомлення з вищою освітою Великої Британії, організацією освітнього процесу та системою забезпечення якості у вищій освіті. Підсумком візиту стало підписання угоди про співпрацю між Дрогобицьким та британським університетом. Участь у програмі була підтверджена сертифікатами, які отримали усі члени команди від керівництва Університету Англія Раскін. Крім того, делегація мала зустрічі та майстер-класи у провідних освітніх інституціях країни – Британській агенції забезпечення якості у вищій освіті (QAA) та Фундації лідерства у вищій освіті (Lidership Fundation in Higher Education). Здобутий досвід буде цінним для реалізації в освітньому процесі нашого університету.