Гра-квест «Дрогобич – рідне місто моє»

3 жовтня 2017 року у місті Дрогобич відбулася гра-квест «Дрогобич – рідне місто моє», яка була організована методичним кабінетом відділу освіти Дрогобицької міської ради за підтримки історичного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

24 студенти-історики стали кураторами та арбітрами гри-квесту, в якій взяли участь учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Дрогобич.

Для учасників заходу студенти організували більше десяти локацій-стоянок біля історичних пам’яток міста (церква Св. Юра, церква Св. Трійці, вілла Яроша, пам’ятників Т. Шевченку, С. Бандері та ін.). Також студенти-історики підготували ряд питань на тему історії міста Дрогобич.

У результаті активної інтелектуальної боротьби перемогу здобули учні Дрогобицької гімназії імені Богдана Лепкого. Переможці отримали від студентів університету пам’ятні буклети про Франковий виш та запрошення навчатися у ньому.