»

Гість філологічного факультету – письменниця Марія Ткачівська

18 квітня 2019 р. на філологічному факультеті відбулася зустріч із відомою українською письменницею Марією Ткачівською. Її модератором виступив доцент кафедри світової літератури та славістики Василь Зварич, який представив гостю та окреслив її творчий здобуток.
Марія Ткачівська – авторка низки поетичних збірок: «Просвічені силуети», «Переповнений експрес», «Коли я втікала із раю», «А над нашою вірою вічність» («Початок»), романів «Тримай мене, ковзанко», «Я і мій Дон Жуан», «Голос перепілки», «Обережно, діти!». Талант письменниці відзначено преміями та нагородами. Вона – лауреатка Міжнародного конкурсу «Коронація слова» 2007, 2012, 2014 та 2015 рр., премій ім. І. Франка (2007), ім. В. Стефаника (2010), Всеукраїнської літературної премії ім. Л. Череватенка (2017) та Міжнародної літературної премія ім. М. Гоголя «Тріумф» (2018).
Цікавою й захоплюючою була розповідь гості про «історію» її книги есе німецькою мовою «Die Ukraine von A bis Z (witzig, würzig, interessant)» – «Україна від А до Я (весело, цікаво і з перчиком)». Марія Ткачівська за фахом германіст, кандидат філологічних наук, завідувач кафедри іноземних мов і перекладу Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.
Зворушливою також була презентація письменницею її нових романів «Голос перепілки» і «Тримайся повітря».
Завершилася зустріч автограф-сесією Марії Ткачівської.