»

«Герої серед нас»

21 лютого 2019 року студенти IV курсу історичного факультету представили свій творчий проект студентам та викладачам факультету психології, педагогіки та соціальної роботи. В організації заходу студентам допомагала кафедра історії України.

Вступне слово виголосила доцент Руслана Попп, наголошуючи, що в ці лютневі дні дуже важливо згадувати тих, які поклали життя за наше сьогодення й майбутнє. Пам’ять загиблих вшановано хвилиною мовчання.

Студенти-історики виступили з доповідями-презентаціями: Анастасія Лабінець – «Юрій Вербицький», Лідія Мазурчак – «Богдан Сольчаник», Анастасія Лабінець – «Василь Бурачук», Назарій Юрчишин – «Богдан «Апостол»».

Студентки IV курсу Тамара Дуда та Софія Швед декламували вірші. Авторську поезію захисникам України присвятила студентка Лідія Мазурчак.

До творчого проекту були також залучені студенти І, ІІ та ІІІ курсів. Роман Пелек (гр. ІП-12Б) презентував авторську композицію, присвячену Героям Небесної Сотні. Ярина Кіт (гр. ІП-32Б) виступила з музичними композиціями. Студент групи ІП-22Б Василь Хорканін декламував вірш, який присвятив Героєві Василеві Бурачуку.

Лідія МАЗУРЧАК,
студентка групи ІП-41Б