Фінал XXVІІ фестивалю команд КВН

14 травня 2019 року в Народному домі ім. Івана Франка панувала атмосфера, сповнена гарного настрою та запеклої боротьби, адже відбулася фінальна гра XXVІІ фестивалю команд КВН університету.

За чемпіонське звання змагалися 5 команд: «Галюцинації» (факультет психології, педагогіки та соціальної роботи), «ФІФА» (інститут фізичної культури та здоров’я), «Френдзона» (біолого-природничий факультет), «Фізматівська шпана» (інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій), «3D» (інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій).

Незмінний ведучий гри голова профкому студентів Ігор Гівчак відкрив фінальну частину конкурсу та представив склад журі.

Гра видалася складною, напруженою, цікавою і непередбачуваною, адже до останнього моменту навіть журі не могло спрогнозувати переможця. Проте, одна з команд вирізнялася найбільшою оригінальністю, креативністю, кмітливістю та гарним почуттям гумору, що дозволило здобути Кубок КВН-2019.

Чемпіоном XXVІІ фестивалю КВН університету стала команда біолого-природничого факультету «Френдзона».

Всі учасники гри були нагородженні спеціальними дипломами, а команда-чемпіон отримала новий перехідний Кубок КВН.