»

Фінал інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

27 березня 2019 року в актовій залі інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій відбулася фінальна частина загальноуніверситетської інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?».

До фіналу потрапили команди, які у відбірковому турі отримали перемогу у своїх турнірних групах, а саме: збірні команди інституту іноземних мов, інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій та філологічного факультету.

Команди мали нагоду під час змагання відповісти на 30 запитань, які підготувала та озвучила голова Наукового товариства студентів та аспірантів імені професора В. Надім’янова Наталя Биців.

У підсумку найбільшу кількість правильних відповідей дала команда філологічного факультету (Марія Ковальчук (УН-12М), Марія Копанишин (УН-31Б), Ірина Карпа (УА-33Б), Ірина Мицак (У-13Б), Христина Флешко (УА-32Б), Катерина Комарницька (УА-32Б)) та здобула перемогу.

Голова профкому студентів Ігор Гівчак вручив капітану команди-переможця перехідний кубок, диплом і грошову винагороду. ІІ та ІІІ місце у турнірні таблиці здобули команди інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій та інституту іноземних мов відповідно, які також отримали дипломи та грошові винагороди.

На завершення заходу всі учасники загальноуніверситетської інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» зробили фото на згадку.

Організаторами гри виступили наукове товариство студентів та аспірантів імені професора Василя Надім’янова, студентське самоврядування та профком студентів.