Фестиваль «Козацькі забави»

12 жовтня 2017 року відбувся щорічний фестиваль «Козацькі забави», присвячений святу Покрови Пресвятої Богородиці, який провела кафедра фізичного виховання та профком студентів серед збірних команд факультетів та інститутів.

Змагання проводилися на спортивному майданчику, що знаходиться за вулицею В. Великого. Метою козацьких забав є популяризація та розвиток народних традицій, звичаїв і обрядів серед студентської молоді.

Після напруженої боротьби призові місця команд розподілилися таким чином: І місце виборола команда біологічного факультету, ІІ місце – команда історичного факультету, ІІІ місце здобула команда інституту іноземних мов.

Студенти мали можливість позмагатися і подивитися на інших, цікаво провести час. Загалом усі команди показали не тільки свою фізичну підготовку, а й художню майстерність. Студенти із задоволенням співали, танцювали і куштували справжній козацький куліш.

Переможці були нагороджені призами від студентського профкому. Бажаємо їм подальшого духовного та фізичного розвитку.