»

Факультету початкової та мистецької освіти – 40!

17 – 18 жовтня 2019 року на факультеті початкової та мистецької освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка відбувається Міжнародна науково-практична конференція «Модернізація педагогічної освіти як основа інтенсифікації професійної та світоглядно-методологічної підготовки вчителя сучасної початкової школи», присвячена 40-річчю факультету. В роботі конференції беруть участь понад 150 науковців із різних регіонів України – Києва, Львова, Івано-Франківська, Луцька, Рівного, Дрогобича, Слов’янська, Тернополя, Кам’янця-Подільського, а також з-за кордону, зокрема з Чеської Республіки.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся декан факультету початкової та мистецької освіти доцент Іван Кутняк. Відкрила захід та привітала гостей ректор професор Надія Скотна. На успішну роботу учасників конференції благословив капелан університету о. Олег Кекош.

Пленарне засідання розпочала модератор заходу заступник декана з наукової роботи та міжнародної співпраці доцент кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання у початковій школі Галина Філь.

На пленарному засіданні, яке складалося з двох частин, науковці виголосили цікаві, змістовні доповіді на актуальні теми. Згодом були проведені майстер-класи: «Формування дослідницьких умінь молодших школярів в інтегрованому курсі «Я досліджую світ» (керівники – група викладачів Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка) та «Риторика як мистецтво публічного виступу» (керівник – доцент кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання у початковій школі Світлана Луців). Цього ж дня роботу в чотирьох секціях продовжили їх модератори.

18 жовтня на підсумковому пленарному засіданні заплановані виступи керівників секцій, які підіб’ють підсумки.

Завершиться конференція екскурсією в с. Нагуєвичі «Стежкою Івана Франка».