«ERASMUS+», «ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ», «PROJECT MANAGEMENT»

З ініціативи Відділу міжнародних зв’язків 3 квітня 2018 року відбулась інформаційна зустріч зі студентами та викладачами нашого університету. Спеціаліст Відділу Лідія Романик ознайомила присутніх із особливостями реалізації програми «ERASMUS+». Кількарічним досвідом академічної мобільності в рамках проекту  «ERASMUS+» КА1 поділився декан соціально-гуманітарного факультету доцент Ігор Гриник. Присутні послухали цікаві виступи та переглянули презентації учасників програми: студентів Університетського коледжу VIVES (Бельгія), студентки Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ Магди Радванської, студентки біолого-природничого факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Галини Волощук та викладача Інституту музичного мистецтва Христини Голубінки. З особливостями практичної реалізації програми «ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ» ознайомила заступник директора Інституту іноземних мов з науково-дослідної роботи та міжнародної співпраці доцент Вікторія Лучкевич.  Першу лекцію-тренінг з «PROJECT MANAGEMENT» провела представник Корпусу Миру США в Україні п. Антонія Гейл. За підсумком зустрічі було досягнуто домовленості продовжити проведення тренінгів з «PROJECT MANAGEMENT» в інститутах та на факультетах нашого університету.