Дистанційне навчання студентів-соціальних педагогів в Університеті прикладних наук ВІВЕС

Світова пандемія охопила усі сфери нашого життя. Відобразилася вона і на освітньому процесі вищої школи. Незважаючи на усі перепони, які чинить нам ситуація з COVID-19, студентське життя триває, як і триває співпраця нашого університету з Університетом прикладних наук ВІВЕС (Бельгія). Протягом трьох місяців студенти факультету психології, педагогіки та соціальної роботи Олена Васьків (гр.СР-21М), Вероніка Козак (гр.СР-32Б), Юлія Федосєєва (гр.СР-32Б), Аліна Іванчук (гр.СР-42Б) та Уляна Юрків (гр.СР-42Б) разом із студентами з Польщі та Данії проходять дистанційне навчання з курсу «Творчість і мистецтво у соціальній роботі». Лектором курсу є викладач факультету прикладних соціальних наук Хенк Вандале, який представив під час занять надзвичайно цікаве поєднання педагогічних, психологічних та філософських теорій та роздумів щодо використання засобів мистецтва, творчості у соціальній роботі з вразливими групами населення. Участь у такому навчанні сприятиме розвитку професійних компетентностей студентів у сфері надання соціальних послуг. Попереду – складання іспиту з курсу та отримання сертифікатів про навчання.

Олена Васьків, студентка групи СР-21М

спеціальності «Соціальна робота»