»

Дрогобицький університет – учасник XXVІ Міжнародного конгресу з перспективних матеріалів

10 – 13 червня 2019 року доцент кафедри біології та хімії Тарас Кавецький взяв участь у роботі XXVІ Міжнародного конгресу з перспективних матеріалів (The 26th Assembly of Advanced Materials Congress) (м. Стокгольм, Швеція), який щорічно організовує Міжнародна асоціація перспективних матеріалів (International Association of Advanced Materials – IAAM).

Метою конгресу є забезпечення глобальної платформи для обговорення науковцями та промисловцями актуальних проблем у трьох основних напрямках сучасного матеріалознавства: композиційні матеріали, графен та 2D матеріали, біосенсори та біоелектроніка (Composite Materials, Graphene & 2D Materials and Biosensors & Bioelectronics).

Конгрес відкрив генеральний секретар IAAM д-р. Ашутош Тіварі (Dr. Ashutosh Tiwari). На конференції був також присутній президент Індо-скандинавської організації (Indoscandic Organization) Суреш Чандра Шукла (Suresh Chandra Shukla), який після завершення роботи конгресу відзначив талановиту молодь, кращі стендові та усні доповіді, а також вручив почесні дипломи провідним науковцям світу з Японії, Китаю, США, Канади та Європи.

Доцент Тарас Кавецький гідно представив Дрогобицький університет із доповіддю «Third generation amperometric enzyme biosensors with ureasil-based polymer matrixes: State-of-the-art and future prospects» у секції «Біосенсори та біоелектроніка» й був відзначений почесним дипломом провідного науковця.