Дрогобицький університет налагоджує українсько-японську співпрацю

19 – 21 січня 2018 року гостем нашого університету та кафедри правознавства, соціології та політології був відомий соціолог-урбаніст професор Інституту соціології та соціальних наук університету Мейдзі Гакуїн (Токіо, Японія) Шінджі Іванага, гостьовий професор Сорбонского та Гамбурзького університетів. Професор Іванага зустрівся з ректором професором Надією Скотною та проректором з науково-педагогічної роботи доцентом Юрієм Вовком і обговорив можливі напрями співпраці, зокрема дослідницький напрям та можливості обміну студентами.

Під час зустрічі японського соціолога з викладачами кафедри правознавства, соціології та політології обговорювались питання спільних наукових соціологічних зацікавлень для налагодження співпраці. Професор Шінджі Іванага познайомився з університетом, його працівниками (Світланою Щудло, Іриною Мірчук, Тарасом Кавецьким, Лідією Романик, Наталею Кантор), а також ознайомився з історичними  й культурними пам’ятками міст Дрогобич та Трускавець, національними різдвяними традиціями.