Дрогобицькі ліцеїсти – у фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Учні Дрогобицького ліцею при Дрогобицькому педагогічному університеті імені Івана Франка, які стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у десяти секціях, змагаються у фіналі конкурсу у складі команди Львівської області.

Побажаймо юним науковцям Миколі Хлопику (у двох секціях), Марії Куцопей, Софії Трубілович, Христині Зварич, Андрію Бартішу, Максиму Ковалю, Дмитру Хевпі, Андрію Пилипіву, Володимиру Коваліву безапеляційної перемоги!

2 – 7 травня 2019 року в Києві відбувається фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України – вдруге в новому форматі! Традиційно інтелектуальне змагання відбувається під егідою Міністерства освіти і науки України; організатором і координатором заходу є Національний центр «Мала академія наук України».

Конкурс-захист МАН проходить у три етапи – районний, обласний і всеукраїнський. Цього року на початкових етапах близько 120 тисяч школярів представили свої дослідження. Лише 1238 науково-дослідницьких робіт допущено до захисту у фіналі.

У фіналі змагатимуться учні з усієї країни. Вони презентуватимуть свої дослідження у 64 секціях 12 наукових відділень майже за всіма напрямами природничих, точних і гуманітарних наук. А ще ІІІ етап визначить переможців, які отримають річну стипендію Президента України!

Відкриття фінального етапу відбулося 3 травня у Центрі культури та мистецтв Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

4 травня в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка учасники писатимуть контрольні роботи.

5 травня – день захистів науково-дослідницьких робіт учнів. Журі оцінюватиме: вибір теми і методів дослідження, ступінь самостійності й особистий внесок автора в роботу, чіткість і логічність, послідовність і грамотність викладення матеріалу, кваліфіковане ведення дискусії, культуру мовлення, вільне володіння матеріалом.

А нагородження переможців і призерів відбудеться 6 травня у Центрі культури та мистецтв НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського».