»

«Допоможи дітям-сиротам»

Традиційно до Дня Святого Миколая профком студентів та студентське самоврядування організовують благодійну акцію «Допоможи дітям-сиротам».

На спільному засіданні було вирішено організувати серед студентів університету збір коштів та одягу для вихованців дитячого будинку «Оранта» у місті Дрогобич. Цю інформацію було поширено серед студентів. Загалом, було зібрано 9244 грн. Найактивнішу участь в акції взяли студенти соціально-гуманітарного факультету (зібрали 3100 грн), історичного факультету (2517 грн), інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій (1267 грн). На біолого-природничому факультеті зібрали 865 грн, в інституті фізичної культури та здоров’я – 695 грн, на факультеті початкової та мистецької освіти – 800 грн. На зібрані кошти було придбано канцтовари, настільні ігри, спортінвентар, книжки, засоби особистої гігієни, солодкі подарунки, рукавиці, шкарпетки, миючі засоби, іграшки, а 3000 грн буде передано напередодні різдвяних свят волонтерам для придбання всього необхідного для воїнів АТО.

20 грудня 2018 року студентський актив на чолі з головою профкому студентів Ігорем Гівчаком відвідали дитячий будинок «Оранта», організували театралізоване дійство за участю Святого Миколая, що створило святкову атмосферу, під час якої діти брали участь у розвиваючих та емоційно-розвантажуючих іграх і вправах. Чудотворець давав настанови кожній дитині, навчав як чинити добро та бути слухняним. Вихованці продемонстрували свої таланти і вміння, зокрема декламування віршів та надзвичайний спів.

Керівництво дитячого будинку висловило подяку студентському колективу нашого університету за надану допомогу і влаштоване для дітей-сиріт свято. А ми зі свого боку висловлюємо щиру подяку всім студентам, які долучилися до цього заходу.