»

ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ПСИХОЛОГА! МІСЯЦЬ ПСИХОЛОГІЇ В ДДПУ ім. І.ФРАНКА!

Організатор: кафедра психології факультету психології, педагогіки та соціальної роботи У програмі заходів:

6 квітня онлайн зустріч з випускниками та магістрами. Дискусія на тему: «ПСИХОЛОГІЧНА ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА У ПЕДАГОГІЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ». Платформа ZOOM.

9 квітня Майстер-клас для освітян Трускавецької ОТГ «ПОЗИТИВНА ПЕДАГОГІЧНА ВЗАЄМОДІЯ» від доктора психологічних наук, професора, завідувача кафедри психології Мирослава Савчина на базі КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Трускавецької міської ради». Платформа ZOOM.

14 квітня ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТСЬКИХ ПРОГРАМ ОСОБИСТІСНО-ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ. Платформа ZOOM.

22 квітня Вебінар «ЗДОРОВА ЛЮДИНА – ЩАСЛИВА ЛЮДИНА – УСПІШНА ЛЮДИНА: ПРАКТИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ». Платформа ZOOM.

Нагородження переможців студентської олімпіади з психології та відзначення кращих студентських програм особистісно-професійного розвитку.

На сторінці кафедри психології та сторінці факультету психології, педагогіки та соціальної роботи у ФБ будуть публікуватися поради для батьків у виховання дітей професора психології Мирослава Савчина.

Постійно діюча «ПСИХОЛОГІЧНА СКРИНЬКА». Запитання, пропозиції, побажання, теми які хвилюють можна надсилати на електронну скриньку кафедри – drpsychology01@gmail.com або у ФБ (https://www.facebook.com/Кафедра-психології-Дрогобицького-педагогічного-університету-563640997327117).

Ідентифікатори конференцій та паролі будуть опубліковані на наших сторінках у ФБ.