До Франкового університету завітав директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України

15 березня 2018 року в актовій залі головного корпусу університету відбувся «круглий стіл» «Питання розвитку педагогічної освіти» за участі директора департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олега Шарова.

Представила гостя присутнім ректор професор Надія Скотна. У своїй доповіді Олег Шаров наголосив на найактуальніших проблемах педагогічної освіти як у вишах, так і у школах, зосередив увагу на результатах та перспективах реформування вищої освіти України, окреслив модель педагогічної професії та завдання випереджаючого розвитку, наголосив на потребі модернізації педагогічної освіти та безперервного педагогічного розвитку.

На завершення зустрічі відбулася жвава дискусія між доповідачем та учасниками заходу.