»

До Дрогобицького університету завітала делегація з Південної Кореї

17 червня 2019 року до Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка завітали гості з Південної Кореї, а саме з міста Гам’янг (Хамян, Hamyang).

Очільником делегації, котра в ці дні перебуває в Дрогобичі та має низку запланованих візитів у нашому місті, є пан губернатор Сео Чун Су. Крім 8-ми корейських представників, на сьогоднішній зустрічі був присутній почесний консул Республіки Корея у Львові пан Владислав Ртіщев. Інтереси ж Дрогобиччини представляли, зокрема, мер міста Тарас Кучма та проректор з науково-педагогічної роботи Дрогобицького університету доцент Володимир Шаран.

Враження від зустрічі надзвичайно позитивні. Обговорено низку напрямків налагодження співпраці з корейськими освітніми установами. Сподіваємося, що ця подія стане початком спільної плідної діяльності та обміну досвідом у сфері вищої освіти між українським Дрогобичем та корейським Гам’янгом.