День матері в інституті музичного мистецтва

30 травня 2018 року в інституті музичного мистецтва відбувся виховний захід, присвячений святкуванню Дня матері, за участі доцента кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Віолети Городиської та викладача Світлани Берези.

Розробниками літературно-музичного сценарію і його ж виконавцями стали студенти III курсу групи МЗХ-31Б, які представили історію заснування свята у США (8 травня 1914 р.), в Україні (9 травня 1929 р.) й аж до сучасності.

На заході звучали поезія І. Франка «Каменярі» у виконанні Л. Мазура, гра на акордеоні («Вальс») І. Собіля й на цимбалах Н. Лупій та інших студентів інституту музичного мистецтва.

Викладачі кафедри під час заходу високо оцінили професійні здібності студентів, переконавшись, що формується гідна зміна для продовження вчительської місії: навчати, виховувати, розвивати, творити…

Віолета ГОРОДИСЬКА,

кандидат педагогічних наук, доцент