«День відкритих дверей» в інституті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій

13 листопада 2019 року в інституті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій відбувся «День відкритих дверей» та День інституту.

Учні дрогобицьких, стрийських загальноосвітніх навчальних закладів мали нагоду ознайомитися з навчальним процесом та життям інституту, відвідати кафедри, наукові лабораторії та виробничі майстерні.

В актовій залі корпусу керівництво ІФМЕІТ проінформувало випускників шкіл із спеціальностями, які можна здобути, навчаючись тут.

До гостей з вітальним словом звернувся проректор Володимир Шаран, запросивши учнів поступати на навчання до Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Студенти інституту підготували для учнів шкіл цікаву культурно-розважальну програму.