«День відкритих дверей» на соціально-гуманітарному факультеті

22 квітня 2017 року на соціально-гуманітарному факультеті відбувся щорічний традиційний захід «День відкритих дверей». Перед учнями випускних класів шкіл Дрогобича та району виступили: декан факультету доцент Ігор Гриник, студентський декан Зоряна Стахнів, колишні випускники факультету – начальник управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради Віра Ільницька і психологи військової частини А/1108 Марія Лобська та Мар’яна Чепіль.

Розважальними, спортивними і вокальними номерами присутніх привітали команда КВН «Галюцинації», студенти соціально-гуманітарного факультету Валентина Крощук, Ірина Навроцька, Юлія Рудик та викладач кафедри практичної психології Лілія Вовк.

У рамках програми відбувся турнір з інтелектуальної гри «Брейн-ринг», в якому взяли участь команди юних ерудитів Підбузького НВК, Опарівського НВК, ЗОШ № 14, ЗОШ № 15 та Дрогобицького педагогічного ліцею. У напруженій боротьбі перемогу здобула команда ЗОШ № 14. Учасники турніру були нагороджені пам’ятними призами, а команда-переможець – перехідним кубком.

Модератор заходу – заступник декана з виховний роботи доцент Андрій Зимянський.