«День відкритих дверей» на історичному факультеті

8 травня 2018 року історичний факультет гостинно відкрив двері для учнів та вчителів шкіл Дрогобича та району. Профорієнтаційний захід розпочала заступник декана з навчальної роботи доцент Світлана Біла. Вона розповіла про важливість історичної освіти, переваги навчання на факультеті та умови вступу.
Студенти ІІ курсу Ярина Кіт та Наталя Калька представили гостям презентацію «Історична освіта в контексті нової української школи», в якій виклали цілі, завдання шкільної історичної освіти та нові підходи до їх реалізації. Студентка ІІІ курсу Лідія Мазурчак провела краєзнавчу вікторину «Люби і знай свій рідний край». Найактивніші учні-переможці були нагороджені цінними призами.
Завершився «День відкритих дверей» презентацією нових краєзнавчих видань історичного факультету, яку підготував доцент Володимир Галик. Гості заходу пообіцяли стати студентами історичного факультету, адже переконалися, що навчання там – цікаве та захоплююче.

Лідія Мазурчак,
студентка групи ІП-31Б