День першокурсника

26 вересня 2017 року в Народному домі ім. І. Франка профком студентів та студентське самоврядування провели урочисте святкування «Дня першокурсника». Для ознайомлення першокурсників із роботою відділів університету, надання інформації про роботу студентських організацій профком презентував інформаційно-пізнавальний фільм «Перший раз на перший курс».
Теплі та підбадьорюючі слова прозвучали від проректора з наукової роботи професора Миколи Пантюка. Голова профкому студентів Ігор Гівчак, розповівши про діяльність первинної профспілкової організації, представив голів профбюро інститутів та факультетів. Із вітальним словом виступив голова студентського самоврядування студент ІФЕІТ Віталій Дитяткін, ознайомивши публіку зі студентським активом. Для першокурсників було представлено відео-презентацію основних студентських заходів в університеті, які проводяться протягом навчального року. Урізноманітнили вечір виступи студентських художніх колективів та переможців минулорічних загальноуніверситетських студентських заходів.
Тож, бажаємо першокурсникам насиченого спогадами навчального року, активності та, звичайно, успішного складання першої сесії!