«День баяна та акордеона у Дрогобичі»

28 березня цього року у Актовому залі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Лабораторією академічного народно-інструментального мистецтва за підтримки Національної всеукраїнської музичної спілки й Асоціації баяністів та акордеоністів України було проведено V-й Всеукраїнський фестиваль «День баяна та акордеона» із присвятою 50-річчю від дня народження педагога, виконавця, науковця та організатора мистецького життя краю, представника Львівської баянної школи, кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри народних інструментів Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка Сергію Олексійовичу Карасю.
В рамках фестивалю відбулась презентація навчально-методичного посібника «Антоніо Вівальді. Цикл концертів “Чотири пори року”» у перекладенні для готово-виборного баяна Сергія Карася (упорядники та автори текстів А. Душний, Б. Пиц) та концерт солістів і колективів Інституту музичного мистецтва (Юрій Бобітко, Іван Собіль, Павлина Галишин, Микола Близнюк, Ольга Турчин, Ганна Савчин, Народний оркестр народних інструментів – класи доцентів А. Душного, І. Фрайта, ст. викл. В. Шафети, викл. Р. Стахніва), Перемишлянської музичної школи (Іван Медвідь – тв. кер. доц. Є. Марченко), Дрогобицького музичного коледжу ім. В. Барвінського (викладач Микола Головчак та студенти Віталій Салій, Петро Щур, Олег Бусько – класи кандидата мистецтвознавства Ю. Чумака, В. Чумака, С. Максимова), Львівської середньої спеціальної музичної школи-інтернат ім. С. Крушельницької (Павла Гільченка – клас Я. Олексіва), Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка (Іван Сумарук, Роман Мушинський, Інна Єфрос, Василь Якубаш, Юрій Долін, В’ячеслав Шапошник, Ростислав Юник, Аліна Бершацька, Ярема Кіцила – класи доцентів С. Карася, Я. Олексіва, Б. Гурана).
Музикознавчий супровід здійснив доцент Богдан Пиц, організатором фестивалю виступив доцент Андрій Душний, із вітальною промовою до учасників та гостей заходу звернувся проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Володимир Шаран.