Делегація університету на Міжнародному форумі у Бельгії

31 січня – 2 лютого 2018 року делегація нашого університету на чолі із ректором професором Надією Скотною у складі декана біолого-природничого факультету доцента Світлани Волошанської, декана соціально-гуманітарного факультету доцента Ігоря Гриника та проректора з науково-педагогічної роботи доцента Юрія Вовка перебувала із робочим візитом в Університеті прикладних наук VIVES (місто Брюгге, Бельгія).

Під час перебування у партнерському університеті наші колеги взяли участь у Міжнародному форумі “VIVES GLOBALLY CONNECNED”, відвідали воркшопи “Internationalization, a banchmark shows…”, ”Blended student and staff mobility through Erasmus+”, „Looking back at a pilot training in international learning and teaching”, ”Internationalization @ home via Collaborative Online Inernational Learning (COIL)”. Крім цього, було проведено ряд зустрічей із керівництвом та працівниками університету VIVES, під час яких окреслено основні напрямки майбутньої співпраці між двома університетами. Приємною була також зустріч зі студентами соціально-гуманітарного та біолого-природничого факультетів нашого університету, які зараз перебувають на семестровому навчанні за програмою ERASMUS+ у Бельгії, а саме: Світланою Шумило, Юлією Рудик, Христиною Кубай, Іриною Луциків.

2 лютого було проведено «круглий стіл» за участю проректора з міжнародної співпраці університету VIVES Патрисії Вернірс, координатора відділу міжнародних зв’язків Евелін Лерой, доцентів Брама Лембрехтса, Світлани Мусіної, президента благодійної організації ORADEA Патріка Беллінка, координатора проектів ORADEA Івана Ван Хуле, секретаря посольства України у Бельгії Наталії Голян та представників нашої делегації. Під час зустрічі було підбито підсумки плідної п’ятирічної співпраці та окреслено основні напрямки подальшої діяльності.